| Tatddjdkei a întrebat:

De obicei vara îmi tot apar pe picioare de obicei niște bubițe și nu sunt muscături de țânțar pentru că nu mă mănâncă și au coajă. Știu că dacă le rup coaja rămâne cicatrice și nu știu cu ce aș putea da ca să-mi treacă mai repede, deoarece nu-mi mai trec.Pentru cel mai bun răspuns dau fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bun raspuns il vei afla de la doctor, deci pregateste i funda, esti fată? Ce varsta ai?

| Bruno92 a răspuns:

Eczema se numește, îți recomand să nu mai rupi nimic și să mergi la dermatolog