| hackerulxxx a întrebat:

de un an jumate am fost operat de deviatie de sept si rinita cronica problema e ca de atunci si pana acum nu stiu ce sa zic dar. imediat ce ma pun in pat sa dorm mi sa infunda rau nasul si toata noaptea dorm cu gura deschisa in timpul zile nu este infundat mai ales la efort respir foarte bine si nu se infunda deloc problema asta o am doar noaptea care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| rocket1204 a răspuns:

Buna Florin! Doresc si eu sa ma operez de deviatie de sept deoarece respir greu, o nara nu ma sustine in efort, noaptea mi se infunda aproape ambele nari. Deviatia mea este mare si necesit opreatia. Imi poti spune te rog cum a decurs operatia ta, cum te-ai refuc dupa operatie, daca ti-au ramas semne in urma operatiei etc? Multumesc mult pentru ajutor.

| hackerulxxx explică (pentru rocket1204):

Buna,,daca vrei imi poti da id-ul tau de mess daca ai si vorbim acolo sau altceva? unde putem vorbi? si te ajut cu intrebarea ta!

| rocket1204 a răspuns (pentru hackerulxxx):

Buna! Nu am mai intrat pe messenger de multi ani asa ca nu mai sunt deloc familiarizata cu el. Uite adresa mea de mail: gheorghiu.mara1995@yahoo.com
Florin, te rog frumos sa-mi scrii pe e-mail. Astept acolo raspunsurile tale. Multumesc mult!