| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Din pacate nu am o alimentatie prea buna si din cauza asta am facut hemoroizi... Cum pot scapa de asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Scapi în 10 -12 zile cu supozitoare hemorzon si crema proctinum.
Evita în timpul asta mâncarea picanta și trece sigur fără doar și poate. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tii regim si trece.

| luigifan a răspuns:

Am auzit de un medicament, Cicatridina, e pentru problema ta, poate te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fibre banane etc bea apa