| DoarRaspunsBun a întrebat:

doar ce mi-am cumparat niste pastile pentru somn "melatonina" si as vrea sa stiu daca mai este cineva care a luat si daca sunt bune, eu le-am luat din cauza insomniilor, trebuie sa ma trezesc la 7 si nu prea reusesc sa adom mai devreme de 3:30

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,sunt foarte bune, am vazut ca toata lumea le recomanda, sincer.Melatonina e un hormon natural care e responsabil cu inducerea somnului si cu senzatia de somn.O sa te ajute pastilele.Te vor relaxa si iti vor induce somnul natural.Zi faina.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Ce vârstă ai?