| NonZarek a întrebat:

e normal dacă pun degetul fix în spate pe limba, sa îmi fac greață? Gen doar dacă ating, sa nu mai spun dacă țin degetul... După ce ating și miros degetul are un miros urat, de ce?
Ma spăl pe dinți zilnic, nu știu de la ce am problema aia, plus, am ceva pe toată limba, un galben foarte deschis, spre alb, unde pe limba e gen limba, fără chestie dinaia galbena

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Da, se numeste reflex de vomitare (sau ceva de genul asta), unii profita de el sa isi bage degetele in gat sa scape de mancare ca sa slabeasca pana la anorexie, altii invata sa il controleze si ajung... staruri p0rn0, sau... inghitiori de sabii la circ tongue

deci, tu esti mai sensibil, felicitocurili mele sincere tongue~~~~

| L1m80 a răspuns:

Ai o infectie la nivelul gatului. Mergi la medicul de familie.