| șimaice a întrebat:

Salut TPU! Este bine sa ma dau cu Bepanten intr-o zona in care mi-am pus chiar azi un piercing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Julia1188 a răspuns:

Mai bine ai da cu Baneocin unguent.