| Carasin a întrebat:

Este ciudat sa semăn cu stră stră bunicul meu adică cu străbunicul bunicului meu?
Întrebarea este:voi ați pățit-o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaRIAN9889 a răspuns:

Este ceva normal. De exemplu, eu seman cu tatal bunicului meu, la inaltime. Parintii mei nu sunt foarte inalti, dar el era. Deoarece sunt neamurile tale prin sange este ceva normal sa ai cate ceva de la fiecare. Acum depinde poti avea mai putin sau chiar mai mult, sa semeni foarte bine cu un membru al familiei tale.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate. Uneori nu semeni doar cu părintii, genele se transmit din generații în generații.happy

| JusTPauL a răspuns:

'' Întoarcerea bunicului'', partea a III-a.

| unvecin a răspuns:

Am pățit numai o dată. laughing

Da, e normal.

| PlzHelpMe a răspuns:

Nu este ciudat, la fel sunt si eu!