| adiadi121415 a întrebat:

Este normal să îți miroase urât sub unghiile de la mâini? (mă spăl pe mâini în fiecare zi) Ce înseamnă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gandeste-te pe unde umbli cu mainile si iti dai seama singură.

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Dacă îți miroasă când le ai tăiate e o problemă, dacă îți miroase atunci când le ai crescute înseamnă că trebuie să le tai..sub unghii se adune mizerie.