| Sebastian5951 a întrebat:

Eu am 13 ani si vreau sa îmi spuneți daca se întâmpla ceva daca am băut ieri un energizant hell si mai beau si azi unul. Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se stie ca energizantele au efecte negative asupra organismului, asta daca este consumat zilnic.
Daca ai consunat doar unul, nu este nimic grav, numai sa nu faci o obisnuinta din a bea energizante zilnic.
O zi bunahappy