| emayperritos a întrebat:

Eu am o problema mai delicata. Mi-a venit menstruatia chiar cu o zi inainte de ora de sport. Ce pot sa fac? Deja scuze am folosit multe dar va intreb cum as putea sa fac si eu sportul? Voi ce faceati cand va venea ciclul si aveati sport? Mie mi-e frica ca la ora de sport sarim si alergam tare nu incet si ca toata lumea o sa descopere ca mi-a venit ciclul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu foloseam absorbante de noapte. Il schimbam in pauza de dinainte de ora de sport si imediat dupa ora de sport. Nu am avut niciodata probleme

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu l faci.

| Irina7 a răspuns:

Te poti scuza la dl/dna profesor si sa apelezi la intelegerea de care ar trebui sa beneficiezi si daca nu intelege, asta e. Nu prea ai ce face daca ai folosit multe scuze pana acum.