| Stargoz a întrebat:

Eu cand ma uit pe telefon tin de obicei degetul mic sub el adica e greu să vă explic cum si azi ma uitam pe el si a inceput sa ma doară degetele de la mana in care îl țineam. Nu il țineam de mult in mana. Dar e posibil sa aiba legatura ca stau cu degetul mic langa intrarea pentru încărcător? Si are ceva legătură încărcarea electrică sau lucruri de genul asta? Sau ma dureau degetele din alte motive nesemnificative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o treabă.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Te durea ca tineai telefonul intr-o pozitie inconfortabila.