| wwkong1 a întrebat:

Eu unul țin teleofonul cam foarte aproape de ochi, și noaptea, când nu prea e lumina, zici ca văd "purici" în fata ochilor, sau când închid ochii...Este din cauza ca am ochii obosiți? Eu unul când am fost la control acum 3 luni mi-au spus că n-am nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai mintea obosita, dar rau de tot.
Cine te a protezat cu acel telefon, sa nu poti scapa de el nici noaptea?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Seara ochii oricum sunt obositi si tu le mai pui si telefonul cand ar trebui sa-i odihnesti. Iti mai radiaza si creierul cu cancer 24 din 24.

| mudokins78 a răspuns:

Vezi să nu o dai în benga!
Şi fratele meu face la fel şi deja vede împăclat pe ochiul stâng. (Zici că e copil, deşi are 40 de ani)
Mare grijă!

| Hexiled a răspuns:

Fa control la ochi de urgenta, ca sa nu fie mai rau apoi. Am facut si eu prostia asta sa stau mult ziua si apoi noaptea si acum am niste dioptrii pe masura.