| anonim_4396 a întrebat:

Fitmaxx 5 poate fi utilizat si de copii in varsta de 12-13 ani? Va afecta cu ceva sanatatea sau dezvoltarea acestuia? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lily123124 a răspuns:

Daca nu face in exce, se poate.Nu va afecta cresterea sa doar daca copilul respectiv exagereaza, ar fi recomandat de 1-2 ori pe zi 4-5 ture.Aceasta este parerea mea, fiindca eu am 14 ani si nu am patit nimic, nici nu ma simt afectata in vreun fel, la coloana sau ceva.