| AlexArdeleanu a întrebat:

Salut TPU.
Fumez de ceva timp.
De obicei simteam ca am nevoie sa fumez, na de la nicotina normal.
Dar astazi nu am mai simtit nimic. Asa ca nu am mai fumat. Nu simt nevoia de a mai fuma. E ceva de rau? Sau sunt norocos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

E si ceva in neregula - neregula pe care o consider ca vine din anumite cauze pe care doar tule poti afla. Dar poate si esti norocos ca daca depasesti 3 zile poate te poti lasa de fumat. Cu vointa si dorinta.
Eu m-am lasat de ani buni.

| AlexArdeleanu explică (pentru mi25):

Am fumat destul de des si diferite mărci de țigări. Poate aceea e cauza. Nu stiu.