| xD3yUx a întrebat:

Gentamicina doare? In 2 ore trebuie sa o iau si mi putin frica pentru ca nu am mai facut nici o data o injectie. As vrea si sfaturi pls!

Multumesc Anticipat!
Scz pentru categorie am pus intrebarea la graba!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristizz21 a răspuns:

Chiar daca nu vreau sa te sperii mai tare da, doare, depinde si de cel care iti face, dar asta trece rapid, important e sa te faci tu bine asta maimult decat o durere de cateva secunde.