| ionut332 a întrebat:

ieri am fost la piscina si am observat ca am o chestie pe picior. Ceva asemanator cu o capusa sau un spin, e negru di in varf putin galbena, iar de cate ori misc o simt cam ciudat gen ca se misca si in piele. Am crezut ca e capusa, dar nu ma mananca si nici nu mi sa inrosit in locul ala. O am de ieri de la 2 si nici nu s-a umflat sau ceva. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Mergi la urgenta! poate te-ai intepat in ceva