| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

imi poate spune cineva daca pot duce casti de telefon la un gsm si oare se pot repara? O casca aude mai incet si una aude normal...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti repara nimeni castile! Este o operatiune foarte migaloasa si chiar daca ar face cineva asa ceva ar costa mai mult decat fac castile. Te-ai duce sa dai 70-80 lei pentru a repara niste casti?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Tu ai vazut la ce capitol ai pus intreabarea? Aici este capitolul "Santate"! Ce drac' au castile cu sanatatea?

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru Salontanul):

Am gresit categoria stiu eram pe fuga si nu am vazut ce am pus.

| SilentRain a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi si intreabi acolo