| PiessosTacoss a întrebat:

La admiterea de la academiile/școlile pentru agenți de poliție este necesară o verificare pentru semne distinctive. Eu aș vrea să dau la una din ele dar am o problemă la degetul mijlociu, respectiv vârful acestuia este puțin înclinat spre arătător. Ar însemna o piedică pentru admitere această malformație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Nu. Sa nu ai taieturi mari, sa nu ai tatuaje, sa nu ai sub 9 la purtare, sa ai analizele perfecte (nu anemie, nu nimic) sa ai ochii buni si note mari la liceu

| PiessosTacoss explică (pentru Sonia822):

Mulțumesc mult, Sonia! happy

1 răspuns: