| SteauaFermecata402 a întrebat:

La analizele de sange si calciu se poate afla daca esti virgin sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Oare cum ti-a venit ideea asta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Asta ar fi deja chiar culmea... culmilor. laughing

| aXy99 a răspuns:

Nu.

| Donsavas a răspuns:

Mimeni si nimic nu ti poate citi gândurile.

| ONRR a răspuns:

laughing)) An viata mea n-am auzit asa ceva OMULE IESI AFARA NU MAI SAT AN CASA lumea reala este mult mai bine pentru tine crede-ma