| Ch3ls3a91 a întrebat:

M-am iritat foarte tare in zona inghinala, am incercat multe creme, nici un rezultat..era cat pe ce sa imi treaca, dar m-am epilat cu lama si probabil am făcut mai rau..mentionez ca sunt băiat, ceva soluții?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DanielIlie a răspuns:

Cremă de gălbenele cu propolis de la Plafar (magazine naturiste). Foarte ieftin și eficient. Garantat.

| Al_Ella_1986_HVKt a răspuns:

Incearca cu BANEOCIN. Este un unguent foarte bun.

| Ch3ls3a91 explică (pentru Al_Ella_1986_HVKt):

Am incercat praf baneocin

| Al_Ella_1986_HVKt a răspuns (pentru Ch3ls3a91):

Unguentul este mult mai bun decat praful.