| JakeXDD a întrebat:

M-am lovit la picior, si cand ma aplec, indoi piciorul sau fac un efort, ma doare spatele in zona rinichilor, pe partea dreapta. Oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Poate ai facut o intindere musculara sau poate e afectat rinichii (posibil pietre la rinichi). Mergi la medicul de famlie si sa va consulte si o sa va dea trimitere la clinica de stat!

| JakeXDD explică (pentru untu):

Merg pe intindere musculara, de cand m-am lovit a inceput sa ma doara.

| untu a răspuns (pentru JakeXDD):

Sa faci niste masaje si frectii cu spirt medicinal!

| JakeXDD explică (pentru untu):

Mersi, voi incerca.

| untu a răspuns (pentru JakeXDD):

Cu multa placere!