| IAndrey2003 a întrebat:

ma numesc Andrei și am 14 ani recent am întâmpinat probleme în zona osului sacru atunci când ma aplec în fata sau când ridic ceva greu nu știu care e cauza durerile au început din senin când eram la școală daca știți care e problema va rog sa îmi spuneți cum se trateaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andrei! Eu zic sa mergi la doctorul de familie si sa rezolvi problema nu mai sta.Nu suntem noi in masura sa iti spunem un tratament dca nu ai un diagnostic. Poate ai probleme la plămâni dacă e la efort, poate fumezi sau părinții o fac.Succes!