| metryxio a întrebat:

ma numesc Cosmin, am 19 ani, cand eram mai mic am avut o lovitura puternica in crestetul capului, pe moment m-a durut tare dar nu am spus la nimeni, iar dupa un timp m am lovit iar tot in acelasi loc, nici atunci nu am spus, iar acum de la un timp ma doare foarte tare crestetul capului. ce ma sfatuiti sa fac? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neymar1999 a răspuns:

Eu zic sa te duci sa te consulti un doctor ceva nu e de glumit cu capul in timp poate sa-ti cauzeze, si spune-le parintilor!