| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

mi-am facut o sedinta laser ca aveam o cicatrice pe mana si observ ca se duce destul de greu roseata de la tratamentul laser, ce a fost mult a trecut. Cu ce ar trebui sa ma dau sa se duca de tot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Medicul care ti-a facut sedinta - presupunand ca era medic - nu ti-a recomandat ceva in caz ca prezinti eritem?
Aceasta cremita e buna dupa laser, aplic-o pe pielea curata si uscata de 2 ori pe zi, pana cand dispare acea roseata.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......ma-p300864

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru alina2k18):

Multumesc mult aveam crema asta in casa bioderma si nu m-am dat cu ea

1 răspuns: