| Tudorromanul a întrebat:

miercuri am fost la dentist pentru scoatere de nerv la masea. Toate bune si frumoase pana cand, mi s-a terminat anestezia ( acasa ). Atunci am avut o durere de masea insuportabila. In fine, durerea se agraveaza la apasare, dimineata si seara. Ce pot sa fac? P.S: Luni ma intorc la medic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Storm1X a răspuns:

Poti sa te duci la farmacie si sa-i explici problema, probabil iti va da niste calmante, nu prea ai ce sa faci pana nu te duci la doctor iar. Daca persista durerea eu m-as duce la acelasi doctor de urgenta laughing)

| Tudorromanul explică (pentru Storm1X):

Multumesc. O sa incerc.

| Storm1X a răspuns (pentru Tudorromanul):

Cu placere, sper sa rezolvi

3 răspunsuri:
| Tudorromanul explică:

Buna din nou! Am fost la medic unde mi-a facut o radiografie pe care arata o infectie. Am inceput tratamentul si acum nu ma mai doare. Trebuie sa iau antibiotice; D. Multumesc Foarte Mult!