| BankousliMahmoud a întrebat:

nu pot sa dorm deloc, maine incep scoala si o sa fiu obosit. Ce trebuie sa fac sa adorm mai repede? Va rog urgent! Dau funda cine ma ajuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Încearcă sa stai întins pe spate, deci cu capul in sus și într-un mediu rece, mâinile pe lângă tine. Nu te gândi la nimic și așa ai șanse să adormi.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Începi școală la mijlocul ultimei săptămâni din august? Ciudata scoala

| aXy99 a răspuns:

Incepi scoala in august?!

| Bizon95 a răspuns:

Scoala de soferi? sau ce
cum adormi repede... vodka big grin
daca nu esti underage... evident tongue

| BankousliMahmoud explică (pentru Bizon95):

Sunt copil?

| BankousliMahmoud explică (pentru BankousliMahmoud):

Sunt copil*?

| Bizon95 a răspuns (pentru BankousliMahmoud):

NU inteleg intrebarea, ne intrebi pe noi daca esti copil?
sau iti tasteaza telefonul semnul intrebarii in loc de semnul mirarii?

| BankousliMahmoud explică (pentru Bizon95):

Am avut tastatura stricata!