| whatisthis19 a întrebat:

Oamenii cu dreaduri se droghează?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Viorel Stegaru: "Sa zicem ca da, sa speram ca nu!"

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal, își fac dreaduri să aibă unde să-și țină drogurile

| Donsavas a răspuns:

Nu toti.

| Ineys a răspuns:

Nu. De ce ai presupune asta?

| Alexuţ02 a răspuns:

N-are legătură, e ca și cum ai spune că orice om cu tatuaje a făcut închisoare. Depinde strict de persoană

| Speranta12 a răspuns:

Nu... ei citesc si beau cafea.

| Andrei200202 a răspuns:

Normal, nu e ca si cum ar fi doar un hairstyle. La fel cum cei cu parul lung sunt satanisti

| badriel a răspuns:

Nu fratelaughingnuma daca ai parulbmai lung sau daca ai dread-uri nu inseamna ca te droghezi, inseamna numa ca iti place acel stil de par

| badriel a răspuns (pentru badriel):

Parul mai*

| HaiCaDa a răspuns:

E cu dus și întors uni Da uni nu de exemplu tequila nu se droghează și are dreaduri.