| septembriesux a întrebat:

Ok deci...a inceput scoala si vreau pana la primavara sa scap de burtica.dar faza e ca am grasime doar pe abdomen.As avea o idee cum sa slabesc, am auzit de ceva exercitii cardio dar as vrea sa stiu si ce sa mananc dar faza e ca mama nu crede ca-s gras si zice sa nu imi fac griji dar eu vreau sa slabesc pana la primavara ca sa pot merge la strand cu colegii.

P.S sunt baiat am 14 ani cam 1.60 si 48KG
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tuitii a răspuns:

Fă multe abdomene şi nu mânca grăsimi. Eu aşa am reuşit. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tuitii):

De cand te ajuta abdomenele sa scapi de grasimea de pe burta? straight face