| ftwVlad a întrebat:

Puteti Sa-mi spuneti ce este creatina ca am vazut pe youtube si as vrea sa iau creatine am auzit ca e bine este chiar recomandat si da rezultate puteti sa-mi spuneti cat costa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pentru unii dintre voi, Youtube a devenit un loc periculos, se pare!