| Ana_Alexx_1978 a întrebat:

Recent am fost la toaleta sa fac treaba mica, insa cand m-am tamponat cu putina hartie igienica am remarcat ca am o cantitate extrem de mica de lichid preejaculator pe capul penisului. (Nu m-am excitat). E ceva normal? E din cauza pubertatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai deosebit lichidul ala de urina? Sunt curios

| Ana_Alexx_1978 explică (pentru suntserios):

Se vedea cand ridicam bucata de hartie igienica ca se lipise de ea.

| Sonia822 a răspuns:

Da, e semn ca trebuie sa mergi la sex shop laughing