| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro, daca am pus mana la nas afara exista riscul de Corona Virus? Iar daca am dat cu spirt dupa ce am venit de afara se mai pot activa microbii? Am avut o interventie chirugicala la ambii plamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am pus mana la nas... se mai poate activa microbi? "

ia niște spirt pe nas

| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Offf fii mai atent mai ales ca ai si o operatie.Nu cred ca se v a intampla ceva nu trebuie sa ne alarma aiurea.Sanatate multa!:*

| StefanCristi explică:

ElisssssaMihaelaConstandache Mersi mult de incurajare