| anonim_4396 a întrebat:

Săptămâna trecută am fost la dentist cu o carie și dentistul a zis sa stau 2 săptămâni înainte să îmi pună plomba ca sa vad daca ma doare ca sa îmi scoată nervul.
Bun ideea e că de atunci mă doare alt dinte care nu are treabă cu măseaua aia si măseaua aceea nu ma doare de loc ce ar putea sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vacarescu_Adi_1975 a răspuns:

Nu mananci suficiente dulciuri