| donird233 a întrebat:

Scuzati categoria. De o vreme eu doresc sa ma ingras si am inceput sa mananc fast food si cat mai mult si bine posibil. Stiu ca nu e sanatos sa mananci fast food dar nu e problema. Dorinta mea este sa ma ingras in zona bratelor adica bratele mele sa se ingrase deoarece cand ma uit la ele parca sunt 2 stixuri miscatoare. Sunt slab in zona lor si mi-as dori sa ma mai ingras. Si nu doar acolo, doresc si pe la fata deoarece mi s-a spus ca mi se vad venele. Ce sfaturi imi oferiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nimeni din comentariile de până acum nu știe ce vorbește. Ești ectomorf, ai nevoie de mâncare calumea, cu multe calorii, mănâncă cât mai "murdar" posibil și practică exerciții de dezvoltarea mușchilor. Weight gainerele ar fi ceva foarte bun în cazul tău. Cel mai bun sfat posibil este al meu, nu îi asculta pe ceilalți (de până acum).

| donird233 explică (pentru Celcestietot):

Mersi de sfat!

| Celcestietot a răspuns (pentru donird233):

Cu plăcerewinking!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te vei îngrasa la burtă ca mîncarea tip fast food acolo se depune pe burtă si pe fund.Pentru brațe mergi la sală si fa sport, i ti trebuie mușchi nu grăsime.

| donird233 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, dar am 13 ani. Nu imi va afecta cresterea?

| Sn4k3 a răspuns:

Sala si dieta buna.