| Silenceisanwser a întrebat:

.. seara am o stare de agitatie la picioare si e foarte enervant tot misc din ele sa scap... nu stiu de ce si asa dintr-o data ma apuca si doar seara am problema asta nu stiu de ce astept Raspuns DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PrettyMe a răspuns:

Incearca sa te gandesti, exista un anumit factor care declanseaza aceasta agitatie? dupa un anumit lucru incepi sa devii sau asa, din senin...se intampla in fiecare seara? cati ani ai? poti dormi noaptea? doar daca imi dai mai multe detalii te pot ajuta

4 răspunsuri:
| melyyy a răspuns:

Da si mie mi se intampla... dar nu numai seara oh go on nu-i motiv de ingrijorare, e doar un tic nervos prezent la majoritatea adolescentilor... colegu meu de banca ma innebuneste ca tot imi misca banca din cauza asta laughing
sper ca te-am ajutatwinking

| deadlykiss a răspuns:

Poate fi vorba despre sindromul picioarelor nelinistite. Este o boala neurologica foarte putin cunoscuta... cauta si tu pe google, o sa gasesti multe informatii happy

| SteaCazatoare a răspuns:

S-ar putea sa ai o depresie. Gandeste-te ce te-a nemultumit in ultimul timp si incearca sa scapi de gandurile negre.

| SteaCazatoare a răspuns:

Sau o stare de anxietate.