| NonZarek a întrebat:

știe cineva sa îmi spună de ce am un fel de bubițe foarte mici, de culoarea pielii sub pleoape? Acolo unde de obicei ai cearcane, am observat astăzi în oglinda, apropiindu-ma, ca am multe bubițe, așezate în șir, ieșite, sunt asemănătoare ca și negi.
Un răspuns va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pot fi negi! daca forma lor aduce cu conopidawinking

| anonimg a răspuns:

Medicul de familie îți va da trimitere la un medic specialist.

| alina2k18 a răspuns:

Posibil MILIA.
Du-te la dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt puncte de grăsime