| 321start a întrebat:

Stiti cumva pana cand se modifica forma nasului? Nu ma plang de forma nasului meu (arata asa: http://ibnlive.in.com/photogallery/4395-12.html ), insa chiar pe mijloc are o mica 'cocoasa', ca la nasul acvilin, dar care nu e vizibila, se simte doar cand o atingi si nu imi afecteaza in vreun fel forma nasului. Am 16 ani. E posibil ca acea cocoasa sa creasca in timp, sau forma nasului nu se mai poate modifica considerabil dupa atata timp? Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Si eu am nasul micut. Pe la 17-18 ani m-am lovit si pe mijlocul lui a aparut o mica denivelare dar nu prea e vizibila, mai mult pe mine ma streseaza. Mi-a fost frica de o modificare mare a nasului dar din fericire nu s-a deformat mai mult. Nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji. happy