| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.Stiu ca poate suna ridicol ce voi spune dar de vreo 2 zile de cand cineva mi-a spus de "deochi" tot casc incontinuu si nu ma pot opri. Treaba e ca nici nu reusesc sa casc corect, adica se opreste, nu prea stiu sa explic. care e treaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Este o hipnoza partiala.
Pune un ibrik (cana) mare - de cel putin 1/2 litrii - cu apa in frigider si tine-l la racit cel putin 3 ore.
Mergi in fata oglinzii in baie si uite-te concentrat prin ea la maxilarul tau, cascat cat poti.
Cu o mana toarna-ti brusc apa din ibrik peste cap, sa curga din varful capului pana la barba, prin cele doua maxilare.
Efectul va avea reusita 100%, daca faci exact cum este descris mai sus!