| Lupisorand a întrebat:

Salut TPU, sunt baiat, am 15 ani si cand stau in pat ma arde in capul pieptului si pe gat, din ce cauza? Eu beau si coca cola! De 2 zile a inceput si numai seara mi se intampla!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| akvez00 a răspuns:

Salut!
Poate ai făcut o alergie la o anumită substanță din Coca-Cola sau alt aliment, există și posibilitatea să fie o răceală.
Sfatul meu este să contactezi un medic.

| Mavroian_Relu_1994 a răspuns:

Daca stai in pat, se poate declansa un sindrom de la pozitia intins
mentionez, un sindrom pe care deja il ai, coca cola dauneaza la ficat rinichi si bila