| Norbert97 a întrebat:

Sunt in ultimul an de liceu si trebuie sa ma inscriu pentru permis saptamana viitoare neaparat si am foarte mult de invatat si pentru scoala si pentru permis. As vrea sa iau MemoPlus oare char ajuta la ceva? Ca am foarte mult de memorat si nu stiu ce sa fac nu vreau Lecitina am mai luat acuma 5 ani si nimic. MemoPlus nu am incercat nici o data ceva pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

MemoPlus iti creste mult capacitatea de invatare prin timpul pe care il poti dedica invatarii. Nu o sa inveti mai repede, dar vei putea invata mai mult timp continuu. Iti scade nevoia de somn si de pauze, asa ca poti invata chiar 17-18 ore pe zi, cu pauze minime. Doar ca efectul se instaleaza cam dupa 6 saptamani de administrare, nu vei observa efecte saptamana viitoare.