| anonim_4396 a întrebat:

Tatalui meu i-a aparut pe fata niste pete albe si parca la mijloc sunt rosii, sau ceva de genul. Ce poate fi? Sunt un pic ingrijorat... un pic mai mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Eu de asemenea mi-am tratat petele pielii cu produsul Manuka Extra... Nu stiu daca sunt aceleasi pete ca ale tatalui tau, dar poti citi mai multe detalii despre produs.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

E posibil sa fi apărut si de la sare sau stres. Cel mai bine ar fi sa meargă la un dermatolog. El il poate îndruma mai departe.

| dragonmagd a răspuns:

Poate fi mușcătură de ceva animalul sau ceva eczema, în caz că persistă, se modifică de ex creste.

| Andree_Camy_1995 a răspuns:

Este posibil sa fie o alergie. Sa meargă la medic pentru a vedea despre ce este vorba