| anonim_4396 a întrebat:

Voi câte calorii mâncați de obicei pe zi?
Eu maxim 1500 de calorii deoarece dacă mănânc mai mult mă ingras destul de repede.
Faza e ca eu de obicei mancam maxim 1000 de calorii dar e imposibil deoarece invat și rețin multe pentru scoala si asta mă face sa mananc din ce în ce mai mult, mai ales ciocolata.
Și mai fac și sport. Dacă va interesează câte kg am și înălțimea ( cred ca nu dar o sa scriu sa fie și ea acolo) am 1.66-67 și 49 kg...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Peste 2000 calorii dar fara sa ma ingras.

| peperonies a răspuns:

4-5 mii asa. sa fie sa nu trebuiasca.