| Afganistanu_9917 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o maimuta/cimpanzeu stiu cat costa. Vreau sa o iau de mica. Pot sa o dresez? Face rele? Are cineva de aici maimuta sau cimpanzeu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| zepssy a răspuns:

E o emisiune "Fatal attractions" daca esti interesat/a de mai multe detalii
http://www.youtube.com/watch?v=Zdp9_aPQxzw

| foxi a răspuns:

Lasa maimuta in padure! Tie ti-ar placea in cusca?

| Grimmjow a răspuns:

Un cimpanzeu matur e mai puternic decat un om obisnuit.
Poate-ti iei unul (nu stiu cum ai putea) si va ia toata familia la pumni laughing

| gabriella12 a răspuns (pentru Grimmjow):

Prea tare răspuns laughing