| Benjamin192 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj pe picior si vreau sa stiu daca afecteaza cu ceva cand port blugi lungi sau pantaloni de trening. Dupa ce il fac ma refer, se poate sterge sau ceva din cauza pantalonilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Numai daca pantalonul e din smirghel. Altfel nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Dacă e de la gumă și nu permanent normal că se șterge mai ușor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare ciudata.
Logic ca un tatuaj facut nu are cum sa se stearga indiferent de ce material de haine este frecat doar nu crezi ca e acoarelă!
Un tatuaj dispare dupa piele doar prin interventie estetica!