| Madalin123654 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva... De la nastere m-am nascut cu criptorhidie adica am avut un testicul in scrot ceva timp, pe la clasa intai am facut apendicita si medicul a remarcat testicului deasupra la scrot, acesta a zis ca daca nu imi apare in scrot peste catva timp ma va opera, acesta a aparut. Dar fara durere, fara rasucire testiculara, dar nu e pozitionat chiar drept este putin lasat ca si celalat testicul! este in regula? Am avut si o data o problema cu testiculul stang ca m-am trezit intr-o dimineata cu dureri in zona inghinala si scrotala dureri mai tari, dar peste 2 zile au trecut ce credeti? VA ROG UN RASPUNS CONCRET!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Madalin123654 explică:

A da si nu am avut un simptom de torsiune testiculara sau ceva de gen doar la un timp simteam ca ma gadila ceva pe testiculul stang dar nu e vanos sa zic ca e varicocel este normal?