| c3s6t9y a întrebat:

Vreau sa va spun de la inceput ca nu sunt genu care sa faca sport... Sa incep prin a va spune ca am fost la fotbal ... Toate bine pana cand am ajuns acasa si m-a luat o durere puternica in piept. Doare tare. Stiti cumva ce trebuie sa fac? Sa nu ma mai doara? Stima. App am 18 ani...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Este probabil pentru ca te-ai fortat, sau te-ai lovit si pe moment nu ai simtit durerea.
Daca durerile persista incontinuare te-as sfatui sa mergi la medicul de familie.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat