| leraokok a întrebat:

trec la subiect, am observat de cateva zile ca am o bucata de carne mica de 1 cm in forma de o petala in partea dreapta aproape de glanda bartholini,am fost la ginecolog dar mi-a spus ca nu am nimic, totusi ma simt ingrijorata.Nu ma doare si nici nu ma maninca, nu ma deranjeaza decat la atingere.Ce poate fi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| costache1234 a răspuns:

Ori o alunita de aia mare ori boala "fetelor neiubite " asa se zice nu-i vina mea si cresc nu numia la exterir si in interior na niste buline de carne

| leraokok explică (pentru costache1234):

De la ce?
Prezinta vreun pericol?