| Manolache_Vlad_1999 a întrebat:

Salut tuturor
Aveti idee cati centimetri mai cresc de la 16 pana la 18 ani, avand in vedere ca acum sunt inalt si am un stil de viata echilibrat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu se poate sti. Lucrurile de genul acesta sunt programate in genele tale. Se poate sa fii cu cativa centimetri mai inalt decat tatal tau.

| Manolache_Vlad_1999 explică (pentru SkyPilot):

Acum am 1, 81 si tatal meu are 1, 83

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asta nu se poate prezice. Depinde de corpul fiecaruia.