| Parazitu1990 a întrebat:

Salut tuturor.Cand vin seara de la munca ma simt obosit,ceva normal happy,insa dimineata am dureri mari de oase,ma simt ca si cum am fost batut cu parul,schiopatez,dureri de spate,dureri de degete,picioare,absolut tot corpul. Aveti vreo recomandare la ceva medicamente? Multumesc anticipat, dau si o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna seara!

Repet de mai sus:
Nimeni nu-ti poate da un diagnostic online. Du-te la un control medical daca problema persista.

Sanatate!

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Astea sunt probleme degenerative, in mare parte sunt probleme la coloana, cu siguranta acolo unde stai este curent si se produc inflamatii si de aici sunt durerile, poti lua niste antiiflmatorii un timp si pe cat posibil evita curentul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acum că a venit primăvara, astenia îşi face simţită prezenţa tot mai mult, aşa că n-ai de ce să te îngrijorezi,
http://www.unica.ro/......-9818.html
Te pup!

| Alexander121 a răspuns:

Bengay,Fastumgelbig grin
Foarte bune