| Andreeee0098766 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați,transpir foarte mult,tot corpul,in special la fund si axilă,dar am observat ca mult mai puțin la axila dreapta decat la cea stanga, ce înseamnă? Va rog sa ma ajutati nu mai știu ce sa fac sad... Am 17ani si sunt băiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Foloseste Piatră de Alaun (deodorant stick, aprox 12 lei) sau Odaban (antiperspirant spray, aprox. 70 lei)
Și ține cont de sfaturile de mai jos:

http://www.formaremedicala.ro/......spiratiei/

| amaliadima1234 a răspuns:

Ar trebui să te duci la un dermatolog urgent?