| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu mai exact ce se intampla daca iau proteine fara sa mai fac sala sau antrenament...metinonez ca in prezent consum proteine de la Optimum ON Mass...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ForYouBaby a răspuns:

Pei daca nu faci sala pot sa zic ca iei proteinele pe degeaba, trebuie sa faci sala pentru a vedea rezultate mai apoi happy, proteinele si sala impreuna fac magie insa separat nu happy asa ca nu te lasa de sala atata timp cat iei proteine